Mieszkanie na sprzedaż – Konin Wyszyńskiego

Mieszkanie na sprzedaż - Konin Wyszyńskiego

Mieszkaniem na sprzedaż jest mieszkanie z całym wyposażeniem zlokalizowane w Koninie przy ulicy Wyszyńskiego o powierzchni 53,6 m2.

Charakterystyka mieszkania na sprzedaż

Lokal składa się z 6 pomieszczeń i jest urządzony w pełni z całym wyposażeniem. W mieszkaniu są wymienione wszędzie okna i są to okna PCV. W lokalu Znajduje się salon o powierzchni 16 m2, który jest z aneksem kuchennym i wyposażony jest w narożnik, a pod nim wykładzina, poduszki do narożnika, mały stoliczek, szafkę z barkiem, duży stół z obrusem wraz z fotelami, lampkę na światło, głośniki muzyczne oraz posiada firanę. W salonie można znaleźć jeszcze kwiaty oraz obraz na ścianie.

Kuchnia

Kuchnia o powierzchni 5 m2 jest z pięknym aneksem kuchennym wykonanym pod zabudowę. W skład tego wchodzą meble kuchenne, piec elektryczny, lodówka, czajnik elektryczny, express do kawy, żaluzje na oknach oraz mikrofalówka.

W łazience znajduje się wanna, kompletny zestaw WC, duża umywalka razem z lustrem, pralka oraz półeczka na potrzebne rzeczy.

Pokoje i przedpokój

Mieszkanie posiada też jeden pokój o powierzchni 8 m2, który wyposażony jest w szafę z lustrem oraz półkami, dużym łóżkiem z poduszkami i półką nad łóżkiem zamontowaną na ścianie. W pokoju znajdują się również kwiaty i firany. Drugi pokój o powierzchni 15,60 m2 urządzony jest w dwa łóżka z poduszkami, telewizor, półkę na książki oraz umeblowanie takie jak rozsuwana szafa z lustrem i meble z półkami wewnątrz na odzież i półkami zewnętrznymi. W pokoju na podłodze także znajduje się gumolit. W przedpokoju, który jest o powierzchni 3 m2 znajduje się półeczka na klucze, pufa na którą można usiąść przy ubieraniu butów, lustro oraz dywanik na podłodze.

Okolice mieszkania

Dookoła znajdują się sklepy spożywcze potrzebne do codziennych zakupów. W pobliżu także znajdują się tereny zielone jak parki, gdzie zawsze można pospacerować i spędzić miło czas. Do tego jeszcze blisko znajdują się apteki i przychodnie medyczne potrzebne dla ludzi. Niedaleko mieszkania znajdują się także przystanki MZK potrzebne w razie potrzeby do przemieszczania się.

Szerszy opis oferty mieszkania na sprzedaż znajdziecie pod linkiem: www.abanieruchomosci.pl