Dom na sprzedaż – Posada gm. Kazimierz Biskupi

Dom na sprzedaż - Posada gm. Kazimierz Biskupi

Budynek Poranna Mgła to ciekawa nieruchomość dla całej rodziny. Dom o powierzchni 152,9 m2 nadaje się do zamieszkania dla 6-osobowej rodziny. Dom położony na terenach wiejskich pozwala odpocząć na łonie natury. Budownictwo jednorodzinne jest nowocześnie urządzone. Wszechstronna kuchnia oraz 5 sypialni spełniają wszelkie oczekiwania dużej rodziny

Dom na sprzedaż – charakterystyka

Budynek na działce o powierzchni 1856 m2 jest idealny dla rodzin z psem. Całość działki została otoczona solidnym ogrodzeniem. Od strony głównego wejścia zainstalowano ogrodzenie z metalu. Aby móc wjechać na reprezentacyjność część posesji metalowe ogrodzenie zaopatrzono w bramę automatyczną. Tylną część domu chroni wysokie ogrodzenie z siatki. Dzięki czemu nasz pies może bezpiecznie spędzać czas na dworze. Otoczenie działki sprzyja grillowaniu oraz zachęca do wyjścia na dwór. Działka została przemyślanie zagospodarowana. W otoczeniu domu znajdziemy rośliny ozdobne oraz duży taras. Podjazd z kostki brukowej pozwala na posiadanie małego parkingu. Zieleń wokół domu zachęca do założenia autorskiego ogrodu.

Projekt Poranna Mgła to dom jednorodzinny. Murowane ściany z ociepleniem zostały wykonane z najwyższej jakości materiałów. Ściany działowe są zrobione z betonu komórkowego i zapewniają najwyższy poziom dyskrecji. Drewniana konstrukcja dachu pokrywa dachówka ceramiczna. Ogrzewana podłoga pozwala na równomierny rozkład temperatury w całym domu.

Rozkład pomieszczeń w domu na sprzedaż

Budynek o konstrukcji parterowej składa się aż z 15 pomieszczeń mieszkalnych. Sercem każdego domu jest salon. W przypadku domu Poranna Mgła salon o powierzchni 37,63m2 wyposażono w kominek. Nowoczesna kuchnia zachęca do przygotowania posiłków. Funkcjonalne meble wraz z wyspą zachęcają do wspólnego gotowania. Obok kuchni znajduje się mała spiżarnia. Ten malutki kąt pozwala na przechowanie domowych przetworów. Każda pani domu ucieszy się z prywatnej garderoby. Ten rodzinny dom posiada aż 2 miejsca na ubrania. Dom posiada aż 5 pokoi. Dzięki czemu każdy z domowników może liczyć na swoją prywatną przestrzeń. W domu znajdziemy 2 łazienki, które doskonale spełniają wymagania dużej rodziny.

Więcej informacji o ofercie domu na sprzedaż znajdziesz pod linkiem: www.abanieruchomosci.pl/e2/domy-na-sprzedaz.html