Plakaty z napisami – nowoczesny sposób na dekoracje mieszkania

Plakaty z napisami - nowoczesny sposób na dekoracje mieszkania

Nowoczesne wnętrza charakteryzują się… No właśnie, jak dziś wyglądają modne mieszkania? Różnie! Nadszedł czas, w którym wyznacznikiem tego, co ładne jest nasz gust. Zarówno pomieszczenia w stylu boho, skandynawskim jak i eleganckim mogą się podobać i znajdą rzeszę swoich fanów. Możemy obserwować trend na łączenie różnych elementów, na pozór nie pasujących do siebie – co ładnie nazywa się stylem eklektycznym. Czy plakaty z napisami mogą być kompatybilne z nowoczesnymi aranżacjami wnętrz?

Plakaty z napisami – uniwersalny sposób na dekorację ścian

Plakaty z napisami pasują do każdego pomieszczenia. Z sukcesem wykorzystywane są do ozdabiania biur motywującymi hasłami, a także restauracji, hoteli czy salonów kosmetycznych. W mieszkaniach nie ma miejsca, do którego plakat z napisem oprawiony w ramkę nie pasowałby.

Napisy na ścianach to modny dodatek, który może odzwierciedlać Twoją osobowość. W internetowym sklepie znajdziesz gotowe projekty, ale możesz także samodzielnie stworzyć swój niepowtarzalny motyw. To wspaniały sposób na zamanifestowanie swoich poglądów, uczuć lub… Humoru! Oczywiście od Ciebie zależy, czy będzie to zabawny, wyszukany żart czy raczej czarny humor.

Plakaty z napisami oprawione w ramy, mogą nawiązywać do naszego stylu życia, marzeń, pragnień czy diety. Ta ostatnia idea plakatów sprawdzi się podczas dekorowania kuchni. I choć takie pisane obrazy czasem kojarzą nam się z nudą i brakiem fantazji, to jest zupełnie odwrotnie! Dają nam mnóstwo możliwości – w samym wyborze kolorów, czcionek i tego, co ma być na nich napisane, ale także – pozwalają w kreatywny sposób wyrażać siebie. Mogą być też próbą ugłaskania swoich ‘demonów’ – plakat przypominający o tym, żeby kochać siebie i swoje ciało powinien wisieć w każdej łazience tuż nad wagą.

Dla kogo plakat z napisami?

Plakaty z napisami, choć tak różnorodny, to tak naprawdę dla każdego. Dla minimalisty – który zdecyduje się na jedno, konkretne (bywa, że dosadne) zdanie pisane prostą czcionką w czarnym kolorze, na białym tle. W wielkim formacie taki jeden plakat może stworzyć naprawdę nowoczesne, minimalistyczne mieszkanie. A plakat nie będzie już jedynie ozdobą, a miejscem centralnym, które wzbudzać będzie emocje.

Dzieci i nastolatkowie najczęściej minimalistami nie są i lubią rzeczy. To także czas, w którym się buntują, szukają drogi ujścia dla swojej kreatywności, ale też światopoglądu i wyrażenia siebie. Plakaty z napisami są bezpiecznym sposobem rozładowania, który dodatkowo ozdobi pokój.

Plakaty z napisami dodadzą wszystkim pomieszczeniom nowoczesności, a co najważniejsze – sprawią, że dom będzie miał ducha. To nie przedmioty czynią z mieszkania nasze miejsce, a my – ludzie. Plakaty są dobrym i tanim sposobem na modną dekorację wnętrz.