Ranking najlepszych kosiarek spalinowych do ogrodu

Ranking najlepszych kosiarek spalinowych do ogrodu

Ogród to miejsce na naszych posesjach, które wymaga regularnej pielęgnacji i dbania. Jedną z podstawowych czynności, które leżą w obowiązku każdej osoby zajmującej się ogrodem, jest koszenie trawnika. Na rynku dostępnych jest wiele kosiarek, które pomagają w szybkim i sprawnym zadbaniu o odpowiednie skoszenie trawy, jednak najlepiej w tym celu wybrać kosiarkę spalinową, która nie ma potrzeby podłączania urządzenia do źródła elektryczności. Poniżej zaprezentowane są 3 warte uwagi kosiarki, które z pewnością przypadną do gustu wszystkim miłośnikom prac ogrodowych.

Kosiarka spalinowa STIHL RM 248

Kosiarka spalinowa Stihl RM 248 to bardzo zwrotne urządzenie, które dzięki szerokości koszenia wynoszącej 46 centymetrów z łatwością pozwoli Ci na bardzo szybkie sprawne radzenie sobie ze zbyt długą murawą. Jest to model przeznaczony do koszenia trawników o średniej powierzchni. Ten model kosiarki wyposażony jest ponadto w duży 55 litrowy pojemnik na trawę, co sprawia, iż nie będzie potrzeby grabienia trawy po zakończeniu koszenia. Kosiarka posiada aż 7 stopni regulacji wysokości koszenia, dzięki czemu wysokość trawy będzie idealnie dopasowana do potrzeb każdego użytkownika.

Kosiarka spalinowa HUSQVARNA LC 140

Model kosiarki spalinowej Husqvarna to bardzo łatwa w obsłudze lekka kosiarka, która świetnie zda egzamin z koszenia na każdym mniejszym trawniku. Kosiarka posiada regulację wysokości cięcia, co pozwala dostosować wysokość źdźbeł trawy do naszych oczekiwań. Model wyposażony jest w wysokiej jakości urządzenie tnące wykonane ze stali. Kosiarka jest dostarczana wraz ze specjalnym olejem silnikowym, który zapewnia optymalną pracę urządzenia.

Kosiarka spalinowa MAKITA PLM5120N2

Kosiarka spalinowa Makita PLM5120N2 to sprzęt, który jest przeznaczony do prac w ogrodzie o dużej powierzchni, gdzie mamy do skoszenia dużą połać trawnika. Model kosiarki jest wyposażony w bardzo wydajny 4 suwowy silnik, co sprawia, iż każda praca z tym urządzeniem będzie prawdziwą przyjemnością. Kosiarka posiada 5 stopni regulacji wysokości koszenia a co więcej, w celu maksymalizacji wygody użytkowania, istnieje możliwość skorzystania z 3-stopniowej regulacji nachylenia rączki kosiarki.